photo by: Deependra Bajracharya

Claudy Jongstra

Claudy Jongstra -Seele 1 Claudy Jongstra - Seele detail Claudy Jongstra -Seele 2

Claudy Jongstra
‘Seele’
tapisserie, zijde, wol -zwart, groen, wit en rose
(97 x 148 cm)

www.claudyjongstra.com

Richard Hutten

Richard Hutten - teapot handle with care

Richard Hutten
‘Handle With Care Theepot – Droog Design’
theepot, porcelein, ASB plastic
(21,5 x 20,4 x 13 cm)

www.richardhutten.com

klik hier voor meer informatie over Richard Hutten

Pim Horvers

Pim Horvers - Trad. portet in Kathmandu Durbar Square

Pim Horvers
‘Traditioneel portret in Kathmandu Durbar Square’
foto, Ilford Premium Mat Due print
(30 x 40 cm)

www.pimhorversphotography.com
www.microcarenepal.org

Foto genomen op het traditionele plein van Durbar Square, Kathmandu. Het traditionele raamwerk vormt een interessant decor voor de 3 in schooluniform geklede meiden.Spijtig is dat dit traditionele gebouw grotendeels verwoest is door de aardbevingen in april en mei 2015.

Ru van Rossem

Ru van Rossem -Tombe

Ru van Rossem
‘Tombe’
ets
(70 x 90 cm)

www.ruvanrossemwerken.nl

Een ets uit de nalatenschap van Ru van Rossem, afgestaan door zijn dochter Fiona van Rossem. Vanuit de ervaringen in Egypte, waar hij een reis heeft gemaakt en geïnspireerd was door de pyramides en andere tempels.

Maria Roosen

*1

Maria Roosen - boek, Fruits of love

Maria Roosen
‘Fruits of love’
boek, gesigneerd met naam en datum

www.mariaroosen.com

*2

Maria Roosen -boek, Vogels van glas
Maria Roosen - uit -Vogels van glas 1 Maria Roosen - uit -Vogels van glas 2 Maria Roosen - uit -Vogels van glas 3

Maria Roosen
‘Vogels van glas’

www.mariaroosen.com